Begrijpend Lezen Groep 4 Werkblad (Gratis)
Heeft jouw kind moeite met begrijpend lezen? Of wil je gewoon eens samen begrijpend lezen oefenen? Met de werkbladen begrijpend lezen groep 4 van Wijzer over de Basisschool kom je hoe dan ook verder.
De werkbladen zijn geschikt voor groep 4
Wat krijg je?
Hele fijne werkbladen om mee te werken met je kind! Als ze extra ondersteuning nodig hebben of als ze extra willen werken. Super!
Oefenen met verwijswoorden
De LeesWijzer geeft je meer informatie over 1 leesstrategie. Dat is een bepaalde aanpak die je kind helpt een tekst beter te begrijpen.
Enkele voorbeelden zijn:
De LeesWijzer van het gratis oefenblad gaat over verwijswoorden. Je kind leert wat verwijswoorden zijn en waarom ze belangrijk zijn. Ook gaat het ermee oefenen, zodat het straks precies weet hoe het zelf verwijzingen in de tekst terug kan vinden.
Begrijpend lezen: vragen maken
Niet alleen leesstrategieën zijn belangrijk om te oefenen, maar ook het beantwoorden van vragen bij een tekst. Dat is toch hoe begrijpend lezen grotendeels getoetst wordt.
Alle werkbladen begrijpend lezen voor groep 4 sluiten aan op het niveau van dit leerjaar. Sterker nog, de vragen bij de tekst zijn qua opbouw en niveau vergelijkbaar met die van de Cito-toetsen begrijpend lezen. Daardoor hebben de werkbladen van Wijzer over de Basisschool een grote toegevoegde waarde.
Meer informatie en werkbladen begrijpend lezen
Wil je meer tips over begrijpend lezen? Kijk dan eens op onze pagina met extra uitleg voor begrijpend lezen groep 4.
Gaat je kind al bijna naar groep 5? Kijk dan ook eens naar de werkbladen begrijpend lezen groep 5. Ook voor de hogere leerjaren staan er al werkbladen voor je klaar. Je kind hoeft zich voorlopig dus nog niet te vervelen.
Wil je de Spoedcursus begrijpend lezen groep 4 bestellen? Klik hieronder op de afbeelding.
fijne nuttige tips! mijn dochter is er heel erg door geholpen!
Wil je liever meteen alle strategieën oefenen en een echt oefenboek ontvangen? Bekijk dan de Spoedcursus Begrijpend Lezen groep 4
Diane Visser –
Begrijpend lezen heeft ze enorm goed gemaakt, een I+